Kavitace – bezbolestná liposukce

Využijte novinky v oblasti neinvazivní ultrazvukové kavitace. Přístroj Cavi-Lipo je používán v kosmetických centrech po celém světě (Skandinávie, Británie, USA atd.). Cavi-Lipo pracuje s nižší frekvencí ultrazvuku než ostatní přístroje a umožňuje tak působení v hlubších vrstvách tukové tkáně. Pomocí speciální masážní hlavice také účinněji působí na problémové partie v okolí hýždí.

 

 

Kavitace je metoda ošetření, která se vyznačuje tím, že dokáže rozrušit lokálně nahromaděný tuk, jenž je obtížně odstranitelný dietou, cvičením nebo masážemi. Náš exkluzivní systém práce, jenž kombinuje kavitaci s presoterapií, využívá přístrojů disponujících špičkovou technologií. Výsledky jsou velmi výrazné: postupná a zároveň trvalá redukce lokálně nahromaděného tuku nebo celulitidy.

 

Kavitace způsobí zničení tukových buněk s následnou proměnou tuku v tekutou substanci, jež bude vyloučena prostřednictvím lymfatického systému a močových cest. Tukové buňky jsou při ošetření kavitačním přístrojem vystaveny přetlaku, který rozbije jejich membrány a tím vyvolá destrukci adipocytů. Obsažený tuk - triglyceridy - se štěpí na diglyceridy, jež jsou následně vyloučeny močí.

 

Před každým ošetřením a po něm se doporučuje dodržovat nízkokalorickou dietu a vypít alespoň jeden dva litry vody denně. Splnění tohoto požadavku je pro eliminaci tuku nutné.

 

Ošetření kavitací má takové výsledky a je tak účinné jako chirurgická liposukce. Odstraní centimetry navíc a zpevní svalovou hmotu. Výsledky jsou viditelné již od prvního sezení.

 

Ceník terapií naleznete zde.

Používané přístroje

Cefar Chattanooga DJO Benefity a.s. Klub pevného zdraví
www & SEO - Jimsoft s.r.o., webdesign - mojegrafickestudio.cz